REKRUTACJA DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Uwaga! Ważne daty!

20 lutego 2024r. – 05 marca 2024r.

Złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w kolejnym roku przez dzieci  uczęszczające do przedszkola.

06 marca 2024r. – 21 marca 2024r.

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola/ szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

22 marca 2024r. – 04 kwietnia 2024r.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków do przedszkola / szkoły  i dokumentów potwierdzających  spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

05 kwietnia 2024r.

Komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego, w formie listy kandydatów  zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły/ przedszkola.

Listy umieszczone będą  w widocznym miejscu przy drzwiach wejściowych  w  budynku  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rąbinie.

08 kwietnia 2024r. – 19 kwietnia 2024r.

Rodzice/opiekunowie  dzieci zakwalifikowanych  do przedszkola/ szkoły  są zobowiązani do  dostarczenia do sekretariatu  pisemnego  potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/szkoły. Nie złożenie deklaracji w terminie będzie jednoznaczne z rezygnacją z miejsca.

22 kwietnia 2024r.

Komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości  listę kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkoły/przedszkola.

Listy umieszczone będą  w widocznym miejscu przy drzwiach wejściowych  do  budynku  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rąbinie.

Składanie przez rodziców do dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rąbinie  odwołań od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej  – 7 dni od otrzymania uzasadnienia Rozpatrywanie  przez dyrektora szkoły odwołań od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej – 7 dni od dnia otrzymania.