W dniu 20.11  uczniowie klasy 3 w ramach zajęć szkolnych złożyli wizytę w Urzędzie  Gminy w Rabinie. Uczniowie zostali przyjęci przez Wójta Gminy Panią Anetę Krawiec.. Podczas spotkania w gabinecie Pani Wójt opowiedziała o tym, czym zajmuje się Urząd Gminy. Wizyta nie ograniczyła  się jedynie do  wykładu,  Pani Wójt oprowadziła uczniów po Urzędzie.  Młodzież miała okazję zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach urzędniczych oraz jakie sprawy można w Urzędzie  załatwić. Na zakończenie wizyty młodzi petenci mogli przez chwilę poczuć się jak Wójt Gminy, siedząc w fotelu Pani Wójt. Podczas wizyty Pani Wójt porozmawiała z dziećmi o prawach dziecka.

Dziękujemy za  ciepłe przyjęcie, miłe upominki i możliwość zapoznania się z pracą w instytucji władzy lokalnej,  jaką jest Urząd Gminy.