„Akcja charytatywna – gramy i tańczymy dla Joanny”

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,lecz przez to czym dzieli się z innymi…”Jan Paweł II

Pani Joanna Dmoch jest mamą dwójki wspaniałych dzieci – Kacpra i Oli oraz żoną Jacka. To wspaniała zaangażowana mama. Jackowi, Oli i Kacprowi stara się stworzyć ciepły rodzinny dom. Od 2015roku choruje na glejaka III stopnia. W tej chwili niemożliwa jest już ani inwazyjna operacja usunięcia guza, ani zabieg Gamma Knife. Ratunkiem dla Joanny może być leczenie innymi, kosztownymi terapiami, takimi jak: immunoterapia lub protonoterapia czy metoda NanoTherm. Na razie są one dostępne tylko za granicą. Rodzina potrzebuje wsparcia finansowego, która umożliwi rozpoczęcie leczenia pani Asi.

W dniu 12 października 2019r odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna dla pani Joanny.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć podziękowania wszystkim firmom i osobom prywatnym, bez których zorganizowanie tej akcji byłoby niemożliwe. Serdecznie dziękujemy za wsparcie artystom: uczennicom LO Świdwin Zuzannie Sykule i Karolinie Bożek, absolwentce naszej szkoły – Zuzannie Frymer oraz instytucjom i firmom: Intermache Świdwin, „Piekarni Samopomoc Chłopska” Świdwin, firmie Redan z Połczyna, Multimediazone Świdwin, Prezesowi Stowarzyszenia Wodnego Sir Edwards Panu Marcinowi Szyrwiel, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich z Białogardu, Związkowi Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, Dar-bud Rąbino, NZOZ Al.-Med. Rąbino, Urzędowi Gminy Rąbino, Jednostce Budżetowej Oświaty i Kultury Gminy Rąbino, Salonowi fryzjerskiemu „Sandra” Rąbino, Studio paznokci Marta – Białogard, Poradni dietetycznej – zdrowy start Janina Kaczor, „Stylizacja paznokci Marini” Martyna Wołkowicz, Fit Up Marta Kępa. Naszą imprezę wsparli również: Pani masażystka Elżbieta Święch, Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rąbinie, Pan Artur Skiba ze Świdwina, klub Wicher Rąbino, Sołectwo Lipie, Sołtys Batynia – Pan Grzegorz Chołuj, Stanisław Kwiecień, Waldemar Wiśniewski, Radni i Sołtysi Gminy Rąbino.

Bardzo serdecznie dziękujemy Nauczycielom, Pracownikom obsługi oraz Wolontariuszom. Dzięki ich dobremu sercu i zaangażowaniu mogliśmy zorganizować akcję.

Bardzo serdecznie dziękujemy także rodzicom, którzy przygotowali stoiska handlowe inwestując w to własne środki finansowe, prywatny czas oraz wysiłek związany z ich prowadzeniem. Szczerze doceniamy Państwa poświęcenie.

Dziękujemy Wam – Kochani Uczniowie- za to, że z takim poświęceniem wsparliście naszą akcję w różnych formach: sprawując opiekę nad stanowiskami, prowadząc naszą akcję oraz loterię.

Wierzymy, że ogromne serce okazana rzez mieszkańców Rąbina i okolic, sponsorów, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pracowników obsługi i wolontariuszy przyczyni się do poprawy jakości życia Pani Joanny oraz powrotu do zdrowia, czego z całego serca życzymy.

Nadal istnieje możliwość pomocy finansowej Pani Joanny poprzez Fundację Alivia, która uruchomiła specjalne konta: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831, z dopiskiem: „Darowizna dla Joanny Dmoch”

Za dobre serce, które pochyla się nad tymi,którzy potrzebują pomocy.Za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra,za bezinteresowną pomoc i życzliwość

Dyrektor Szkoły – Pani Katarzyna Pedrycz

Wójt Gminy Rąbino – Pani Aneta Krawiec