Klasa V i VI 1 stopień mrozu, przed zimowymi feriami, idealny czas na wyjazd na lodowisko. Zaopatrzeni w czapki i rękawiczki, 46 uczniów wyjechało do Kolobrzegu doskonalić jazdę na łyżwach. Głównym celem szkolnego wyjazdu było propagowanie sportów zimowych, integracja młodzieży szkolnej oraz oczywiście dobra zabawa. Dla większości uczniów nie był to pierwszy wyjazd ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą lodowiska. Nie obyło się oczywiście, bez drobnych upadków ale entuzjazm jaki towarzyszył uczniom podczas jazdy łagodził drobne potknięcia. Nowicjuszom w nauce jazdy na łyżwach oprócz opiekunów pomagały zaprzyjaźnione „pingwiny”, które w tym dniu również wybrały się na kolobrzeskie lodowisko. W drodze powrotnej wszyscy uczestnicy łyżwiarskiego wypadu odwiedzili tradycyjnie Mcdonald, aby zregenerować utracone siły. Opiekunami łyżwiarzy z naszej szkoły byli pani Anna Rynkiewicz, Marta Gołębiowska, Estera Kaczmarek, Agnieszka Bohdziewicz.Zabawa była znakomita i pozostawiła niezapomniane wrażenia.