Nasi Mistrzem Powiatu!
W dniu 12.10.2023r uczniowie naszej szkoły pod opieką  nauczycielek wychowania fizycznego
Pani Magdaleny Popow i Agnieszki Kiełpińskiej wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowanych w Połczynie Zdroju .Drużyna składała się z 6 zawodników, każdy miał do pokonania dystans 1000 m chłopcy i 800 m dziewczęta. Bardzo trudna konkurencja lekkoatletyczna wymagająca od zawodników dobrego przygotowania wytrzymałościowego. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta dzielnie walczyli o jak najlepszą lokatę. Uczestnicy sztafet wykazali się wielką ambicją i wolą walki.
Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce i tym samym awansowała do finału wojewódzkiego, który przed nami 20.10.2023r.
W skład drużyny weszli:
1. Król Mariusz
2. Świerć Antoni
3. Iwan Fedorenko
4. Kozieł Filip
5. Wojciechowski Ksawery
6. Kłosowski Karol
Rez.
Adrian Rudziński
Grzegorz Tworek
Jacek Partyczyński
Reprezentacja dziewcząt po bardzo dobrym biegu zajęła  wysokie II  miejsce.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczniom, opiekunom i organizatorom zawodów.