Spotkanie z 🐕🐕🐕 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Rąbinie.

Do naszej szkoły w ostatnim czasie przyszedł na czterech łapach szczególny gość – pies dogoterapeuta z Helping Paw- FCI Hodowla Labrador Retriever i Cavalier King Charles Spaniel wraz opiekunami. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jakie zasady obowiązują podczas zabawy z psem, jak prawidłowo go głaskać. Poznały także bezpieczną pozycję, którą należy przyjąć w razie ataku psa. Zajęcia pozwoliły dzieciom na poszerzenie wiedzy o świecie zwierząt, rozwijały empatię i poczucie odpowiedzialności za czworonożne stworzenia.

Bardzo dziękujemy 🙂👍🙂 opiekunom Helping Paw- FCI Hodowla Labrador Retriever i Cavalier King Charles Spaniel za wspaniałe zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej