Pamiętamy, aby święta Bożego Narodzenia spełniały tę samą rolę, co przed wiekami – zbliżały ludzi do siebie, wyzwalały wzajemną życzliwość, skłaniały do serdeczności, dobrego serca i pomocy samotnym, starszym, cierpiącym. Pamiętamy o nich każdego dnia, a szczególnie w tym magicznym czasie świąt. Blisko 100 osób, zaproszonych przez Panią Wójt Anetę Krawiec, spotkało się na wyjątkowej wigilii. Razem stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, połączoną smakiem i zapachem wigilijnych potraw, występami i wspólnym kolędowaniem z uczniami naszej szkoły. Podczas opłatka, życzeń i kolęd pojawiły się łzy wzruszenia połączone wspomnieniami o tych, których już z nami nie ma. Niech magia tego spotkania trwa i sprawia, abyśmy na co dzień byli bardziej sobą.