Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rabinie ogłasza zapisy do ewidencji szkolnej dzieci urodzone w 2018 roku.

Wniosek przyjęcia do szkoły należy pobrać ze strony internetowej szkoły lub odebrać w sekretariacie szkoły.

Strona internetowa szkoły: zakładka szkoła/dokumenty/rekrutacja

Wypełnione wnioski proszę dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rąbinie w terminie do 21 marca 2024.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rabinie ogłasza zapisy do Przedszkola przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rąbinie

Wniosek przyjęcia do przedszkola jak również deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego należy pobrać ze strony internetowej szkoły lub odebrać w sekretariacie szkoły.

Strona internetowa szkoły: zakładka przedszkole/dokumenty/rekrutacja