Opublikowane

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym wyczekiwanym.

Po wielu miesiącach nauki zdalnej i okresie wakacyjnym, w końcu mogliśmy się zobaczyć na żywo w murach szkolnych.

Zainaugurowany nowy rok szkolny 2020/2021 odbył się w dość nietypowych okolicznościach albowiem w reżimie sanitarnym.

Każda klasa spotkała się w wyznaczonej i przypisanej na stałe sali lekcyjnej, tzw. sektorze z wychowawcą.

Dyrektor osobiście powitał uczniów klasy pierwszej i dzieci z przedszkola.

Ze względu na panujące wciąż zagrożenie epidemiczne nowy rok szkolny będzie wyjątkowy, pełen nowych wyzwań, zadań do zrealizowania.

W tym roku bardziej niż kiedykolwiek potrzebne nam będzie wzajemne zrozumienie, szacunek, wsparcie oraz cierpliwość względem siebie i tego co przyniesie nam rzeczywistość.

Dbajmy o siebie nawzajem przestrzegając zasad i procedur, które będą obowiązywały w naszej placówce w roku szkolnym 2020 / 2021