Zapisanie do szkoły dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły – rok szkolny 2020/2021

Aby zapisać do szkoły dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły rodzice lub prawni opiekunowie powinni:

• Wypełnić kartę zapisu dziecka do szkoły w terminie do 14.08.2020 r.

Wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w sekretariacie szkoły.

karta-zapisu-dziecka-do-szkoly-z-obwodu-20202021

• Innym sposobem zapisania dziecka do szkoły podstawowej jest odręczne wypełnienia zgłoszenia o przyjęcie, podpisanie i dostarczenie do sekretariatu szkoły.

Informuję, że na podstawie Uchwały Rady Gminy Rąbino z dnia 30.06.2020 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Rąbino oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od 1 września 2020 roku, uchwalono sieć publicznych szkół podstawowych oraz granice obwodów szkół.

Katarzyna Pedrycz

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rąbinie