Gmina Rąbino wraz z OSP, organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla powodzian. Niezbędna woda pitna, koce, suchy prowiant, środki higieny osobistej. Pamiętajmy, że każda nasza pomoc jest drogocennym darem, którego powodzianie bardzo potrzebują.

Żywioł nie oszczędza również zwierząt. Nasza szkoła, w obliczu tragedii, która dotyka południe Polski nie zapomina również o pupilach, które także potrzebują pomocy.

Organizujemy  w szkole zbiórkę karmy dla zwierząt z terenu powodzi. Karmę prosimy przynosić do sekretariatu lub wychowawców klas, w terminie do 20.09.2024r (piątek)

Pokaż swoje serce, nie bądź obojętny. Nie zamykaj się na krzywdę ludzi i zwierząt.

Anna Rynkiewicz

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i pirenejski pies górski

foto. Oczami Strażaka.
Niezwykła misja ratunkowa. Zdjęcie przedstawia trzech strażaków podczas ewakuacji psa w gminie Bardo.